У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лісозахисна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісозахисна:

Актуальний розклад електричок по станції Лісозахисна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лісозахисна з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 32 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти Новоблочна, Батуринська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лісозахисна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг - Нікополь, Кривий Ріг-Головний - Апостолове, Нікополь - Кривий Ріг. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лісозахисна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Кривий Ріг Апостолове 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6471 Нікополь Кривий Ріг 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6413 Апостолове Кривий Ріг 09.01 1 хв  09.02 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 13.44 1 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лісозахисна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лісозахисна