У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любашівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любашівка:

Актуальний розклад електричок по станції Любашівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любашівка з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Подільськ-Жм.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 23 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 74 Км, 85 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любашівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Подільськ-Жм. - Помічна, Помічна - Подільськ-Жм.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любашівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Подільськ Помічна 08.56 2 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6603 Помічна Подільськ 09.08 2 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 16.42 2 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 17.20 3 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любашівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любашівка