У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любомль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любомль:

Актуальний розклад електричок по станції Любомль містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любомль з такими станціями і населеними пунктами як Ягодин, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 42 хв до пункту призначення Ковель. Найближчі станції та зупинні пункти Скиби, Ягодин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любомль відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ягодин - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любомль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6373 Ковель Ягодин 10.17 2 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 15.41 1 хв  15.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любомль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любомль