У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Любимівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любимівка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Лозова, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 59 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вільнянськ, 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любимівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Синельникове-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6536 Запоріжжя Лозова 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6537 Лозова Запоріжжя 16.00 1 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 16.58 1 хв  16.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любимівка