У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Любимівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любимівка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Синельникове-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 24 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти Вільнянськ, 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любимівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Синельникове-1 - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Синельникове-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любимівка