У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Людка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Людка:

Актуальний розклад електричок по станції Людка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Людка з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Заболоття. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Заболоття. Найближчі станції та зупинні пункти Краска, Кримне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Людка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Заболоття, Заболоття - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Людка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6310 Заболоття Ковель 06.04 1 хв  06.05 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 16.51 1 хв  16.52 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Заболоття 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Людка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Людка