У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лютівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лютівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лютівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лютівка з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 25 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Радвине, Низківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лютівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лютівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 13.48 1 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 22.24 1 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лютівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лютівка