У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лошкарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лошкарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лошкарівка містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лошкарівка з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Дніпро-Лоцманська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 14 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти 303 Км, 313 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лошкарівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Лоцманська - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лошкарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6405 Дніпро Апостолове 11.14 2 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6408 Апостолове Дніпро 16.13 2 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6409 Дніпро Апостолове 23.12 2 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лошкарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лошкарівка