У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лиманська,Одеська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лиманська:

Актуальний розклад електричок по станції Лиманська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лиманська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 36 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Морська, Кароліно-Бугаз. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лиманська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лиманська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Білгород-Дністровський Одеса 05.59 1 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.56 1 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 14.20 1 хв  14.21 Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6348 Білгород-Дністровський Одеса 17.31 1 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лиманська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лиманська,Одеська обл.