У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майорівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майорівка:

Актуальний розклад електричок по станції Майорівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майорівка з такими станціями і населеними пунктами як Хутір-Михайлівський, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 03 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Алтинівка, Лапшин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майорівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майорівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 08.45 1 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 11.02 1 хв  11.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 13.05 1 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 15.55 1 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.02 1 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майорівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майорівка