У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мала Токмачка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Токмачка:

Актуальний розклад електричок по станції Мала Токмачка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мала Токмачка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 56 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти 266 Км, Судинська Балка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мала Токмачка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пологи - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Пологи. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мала Токмачка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 04.01 10 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 11.30 10 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 16.26 2 хв  16.28 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 23.54 2 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мала Токмачка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мала Токмачка