У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малотаранівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малотаранівка:

Актуальний розклад електричок по станції Малотаранівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Малотаранівка з такими станціями і населеними пунктами як Кіндратівка, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 32 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Пчілкіне, 1057 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Малотаранівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Кіндратівка, Кіндратівка - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малотаранівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6703 Слов'янськ Кіндратівка 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6704 Кіндратівка Слов'янськ 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6705 Слов'янськ Кіндратівка 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6706 Кіндратівка Слов'янськ 18.31 1 хв  18.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Малотаранівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Малотаранівка