З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Маріуполь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маріуполь:

Актуальний розклад електричок по станції Маріуполь містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Маріуполь з такими станціями і населеними пунктами як Південнодонбаська, Волноваха. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Волноваха. Найближчі станції та зупинні пункти Сартана. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Маріуполь відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Маріуполь - Південнодонбаська, Волноваха - Маріуполь, Південнодонбаська - Маріуполь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Маріуполь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Маріуполь