З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матросівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка:

Актуальний розклад електричок по станції Матросівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Матросівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Козацька, Україна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Матросівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Нововесела, Каховка - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 04.00 2 хв  04.02 Курсує щоденно - переглянути
6772* Херсон Нововесела 07.52 2 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6771* Нововесела Херсон 17.18 2 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 20.51 2 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Матросівка