У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Матросівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка:

Актуальний розклад електричок по станції Матросівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Матросівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Нововесела, Херсон, Каховка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 39 хв до пункту призначення Каховка. Найближчі станції та зупинні пункти Козацька, Україна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Матросівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Каховка - Миколаїв Вантажний, Херсон - Нововесела. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6321 Каховка Миколаїв 04.03 2 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6772 Херсон Нововесела 08.25 2 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6771 Нововесела Херсон 17.27 2 хв  17.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 20.37 2 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Матросівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Матросівка