З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мечетна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мечетна:

Розклад поїздів по станції Мечетна включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Бердянськ, Київ-Пас., в сумі зі станції Мечетна можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Бердянськ - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 38 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мечетна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мечетна, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
228К Київ Бердянськ 03.36 2 хв  03.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
228Д Бердянськ Київ 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мечетна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мечетна