У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мелітополь:

Розклад поїздів по станції Мелітополь включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Новоолексіївка, Ковель, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Мелітополь можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Новоолексіївка - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 17 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 8 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мелітополь.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мелітополь, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 00.05 5 хв  00.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 04.12 5 хв  04.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К
Славутич
Київ Новоолексіївка 06.56 5 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 08.01 20 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 09.46 5 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 09.46 5 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 14.33 5 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 14.33 5 хв  14.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П
Славутич
Новоолексіївка Київ 20.26 5 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 23.15 20 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мелітополь