У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Мелітополя

Важливий транспортний вузол Запорізької області цікавий в першу чергу тим, хто шукає розклад поїздів Мелітополь - Крим. У зв'язку з нестабільною ситуацією на Україні в 2014 році, а також незрозумілим правовим статусом автономної республіки кількість поїздів, що прямують за маршрутом континентальна Україна - Крим, помітно зменшилася. Однак кримський напрямок продовжує залишатися популярним. Всі без винятку поїзди, що прямують на півострів через Мелітополь, зупиняються на станції для проходження процедури митного контролю української прикордонною службою. Щоб уникнути ексцесів при перетині кордону України з Кримом при собі слід мати внутрішній паспорт громадянина України або закордонний паспорт. Через Мелітополь щодня прямують потяги на Сімферополь, Севастополь, Керч. Всі ці поїзди проходять через кримську станцію Джанкой, де відбувається процедура митного огляду пасажирів російськими прикордонниками.

Розклад поїздів далекого прямування Мелітополя

Щодня транзитом через Мелітополь слідують поїзди з Криму на Київ, Кривий Ріг, Дніпро. Через день курсують склади Євпаторія - Харків, Сімферополь - Мінськ, Сімферополь - Суми, Сімферополь - Харків. В Генічеськ можна дістатися транзитними складами, наступними за маршрутами з Дніпра та Чернівців. За вказівкою відправляються також літні поїзди Дніпро - Якимівка, Генічеськ - Інгулець.

Приміські поїзди міста

Вокзал даного населеного пункту обслуговує два напрямки руху приміських поїздів - кримський і запорізький. Розклад поїздів з Мелітополя до Криму змінено: раніше курсував транзитний приміський поїзд на Сімферополь скасований. Тепер дістатися в південному напрямку можна тільки до станції Сиваш. Потяги на Сиваш або Новоолексіївку відправляються вранці і ввечері щодня. Також курсує експрес Запоріжжя-2 - Сиваш. Протягом дня відправляється чотири експрес-поїзда до станції Генічеськ.

В північному(запорізькому) напрямку щодня виходять на маршрут поїзда в Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Запоріжжя-2. Час в дорозі до Запоріжжя - 3 години, до Дніпра - 3 години 40 хвилин. По п'ятницях і вихідним прямує поїзд Генічеськ - Кривий Ріг, а в понеділок, четвер і суботу в ранкові години курсує приміський склад Мелітополь - Іловайськ.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Мелітополь:

Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь на сьогоднішній день включає в себе 8 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 10, 10 з них проходять і 8 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 01 хв у напрямку до станції Харків-Пас., а останній прибуває в 23 г 41 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Мелітополь курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Мелітополь можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мелітополь

По станції Мелітополь курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Мелітополь Показати тільки електрички по станції Мелітополь