У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мена:

Актуальний розклад електричок по станції Мена містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мена з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 52 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 64 км(З.П.), Макошине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мена відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сновськ - Бахмач-Пас., Бахмач-Пас. - Сновськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мена відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 05.53 2 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 09.52 2 хв  09.54 Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 14.23 2 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 21.50 2 хв  21.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мена