Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Монастирище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Монастирище:

Актуальний розклад електричок по станції Монастирище містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Монастирище з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 35 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Севаст'янівка, Підвисоке. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Монастирище відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Христинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Монастирище відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6297 Христинівка Козятин 09.19 1 хв  09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6298 Козятин Христинівка 18.34 1 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Монастирище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Монастирище