У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Морська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Морська:

Актуальний розклад електричок по станції Морська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Морська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 30 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Дружба, Лиманська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Морська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Морська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 05.48 1 хв  05.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.29 1 хв  10.30 Курсує щоденно - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 14.19 1 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.50 1 хв  15.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Морська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Морська