З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Москва
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Москва:

Розклад поїздів по станції Москва включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Кишинів, Миколаїв-Пас., Херсон, Полтава-Південна, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Москва можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кишинів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 18 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 7 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Москва.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Москва, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Москва-Київська

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Москва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Москва