У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мовчанове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мовчанове:

Актуальний розклад електричок по станції Мовчанове містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мовчанове з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Дворічна, Сеньківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мовчанове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тополі - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Тополі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мовчанове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мовчанове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мовчанове