У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Микільске(З.П.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Микільске(З.П.):

Актуальний розклад електричок по станції Микільске(З.П.) містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Микільске(З.П.) з такими станціями і населеними пунктами як Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 06 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Звірове, Якимівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Микільске(З.П.) відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Знам'янка-Пас. - Помічна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Микільске(З.П.) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6333 Знам'янка Помічна 19.05 1 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Микільске(З.П.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Микільске(З.П.)