З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаївка-Донецька
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаївка-Донецька:

Розклад поїздів по станції Миколаївка-Донецька включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Покровськ, в сумі зі станції Миколаївка-Донецька можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 10 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 15 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаївка-Донецька.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаївка-Донецька, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
205Д Покровськ Харків 10.16 3 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
205О Харків Покровськ 21.06 3 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаївка-Донецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаївка-Донецька