З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаївка-Донецька
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаївка-Донецька:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаївка-Донецька на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 2, 4 з них проходять і 0 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 08 г 44 хв у напрямку до станції Красний Лиман, а останній прибуває в 21 г 06 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 2 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаївка-Донецька курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаївка-Донецька, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаївка-Донецька можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6331-6332- Покровськ Красний Лиман 08.43 1 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
205Д Покровськ Харків 10.16 3 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333-6334 Лозова Авдіївка 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
205О Харків Покровськ 21.06 3 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаївка-Донецька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаївка-Донецька