У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Микитівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Микитівка:

Актуальний розклад електричок по станції Микитівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Микитівка з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 06 г 00 хв до пункту призначення Дебальцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Горлівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Микитівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Микитівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Микитівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6705 Микитівка Дебальцеве 06.00 Курсує щоденно - переглянути
6706 Дебальцеве Микитівка 18.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Микитівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Микитівка