У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Милячі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Милячі:

Актуальний розклад електричок по станції Милячі містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Милячі з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Удрицьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 39 хв до пункту призначення Удрицьк. Найближчі станції та зупинні пункти Лугове, 120 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Милячі відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Удрицьк. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Милячі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6327 Удрицьк Сарни 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 21.38 1 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Милячі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Милячі