У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Неданчичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неданчичі:

Актуальний розклад електричок по станції Неданчичі містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Неданчичі з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Волинський, Чернігів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 16 хв до пункту призначення Чернігів. Найближчі станції та зупинні пункти Селище Лісове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Неданчичі відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Неданчичі - Чернігів, Неданчичі - Київ-Волинський, Чернігів - Неданчичі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неданчичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Неданчичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Неданчичі