У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нежданівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нежданівська:

Актуальний розклад електричок по станції Нежданівська містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нежданівська з такими станціями і населеними пунктами як Куп'янськ-Вузловий, Тополі. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Тополі. Найближчі станції та зупинні пункти Лиманська, Гряниківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нежданівська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тополі - Куп'янськ-Вузловий, Куп'янськ-Вузловий - Тополі. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нежданівська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6625 Тополі Куп'янськ 05.33 1 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
6628 Куп'янськ Тополі 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6632 Куп'янськ Тополі 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6631 Тополі Куп'янськ 18.32 1 хв  18.33 Курсує щоденно - переглянути
6634 Куп'янськ Тополі 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нежданівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нежданівська