У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нікополь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь:

Актуальний розклад електричок по станції Нікополь містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нікополь з такими станціями і населеними пунктами як Тимкове, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 12 хв до пункту призначення Кривий Ріг-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти 86 Км, Нікопольбуд. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нікополь відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кривий Ріг - Нікополь, Кривий Ріг-Головний - Нікополь, Нікополь - Тимкове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Нікополь - Кривий Ріг(всі вокзали) від 45.00 грн. (102.3 км)

  • Нікополь - Апостолове від 25.00 грн. (54.5 км)

  • Нікополь - Чортомлик від 12.99 грн. (20.5 км)

  • Нікополь - Тимкове від 63.00 грн. (156.7 км)

  • Нікополь - Підстепне від 15.00 грн. (30.5 км)

  • Нікополь - Висунь від 60.00 грн. (148.3 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нікополь