У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нікополь
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь:

Актуальний розклад електричок по станції Нікополь містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нікополь з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Тимкове, Кривий Ріг-Головний, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 12 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Нікопольбуд, 86 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нікополь відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Нікополь, Кривий Ріг - Нікополь, Кривий Ріг-Головний - Нікополь. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нікополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нікополь