У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нікопольбуд
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікопольбуд:

Актуальний розклад електричок по станції Нікопольбуд містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нікопольбуд з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг, Тимкове, Нікополь, Кривий Ріг-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 31 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти Нікополь, 86 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нікопольбуд відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нікополь - Тимкове, Кривий Ріг - Нікополь, Нікополь - Кривий Ріг. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нікопольбуд відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6471 Нікополь Кривий Ріг 05.10 1 хв  05.11 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 11.20 1 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
6479 Нікополь Кривий Ріг 18.04 1 хв  18.05 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Нікополь 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нікопольбуд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нікопольбуд