У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Норинськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Норинськ:

Актуальний розклад електричок по станції Норинськ містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Норинськ з такими станціями і населеними пунктами як Велідники. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 30 хв до пункту призначення Велідники. Найближчі станції та зупинні пункти Квітневий, Хайчнорин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Норинськ відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Велідники. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Норинськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
874-873 Коростень Велідники 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Норинськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Норинськ

Від станції Норинськ можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Норинськ