У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новгород-Сіверський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новгород-Сіверський:

Актуальний розклад електричок по станції Новгород-Сіверський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новгород-Сіверський з такими станціями і населеними пунктами як Терещенська, Семенівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 02 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Юхнове, Печенюги. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новгород-Сіверський відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новгород-Сіверський - Терещенська, Терещенська - Новгород-Сіверський, Терещенська - Семенівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новгород-Сіверський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Терещенська Новгород-Сіверський 07.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702 Новгород-Сіверський Терещенська 08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6703 Терещенська Семенівка 11.29 10 хв  11.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 15.52 10 хв  16.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новгород-Сіверський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новгород-Сіверський