У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоблочна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоблочна:

Актуальний розклад електричок по станції Новоблочна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоблочна з такими станціями і населеними пунктами як Апостолове, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 27 хв до пункту призначення Мирова. Найближчі станції та зупинні пункти Кривий Ріг-Головний, Лісозахисна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоблочна відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг - Нікополь, Кривий Ріг-Головний - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоблочна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Кривий Ріг Апостолове 06.56 1 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6471 Мирова Кривий Ріг 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6413 Апостолове Кривий Ріг 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6472 Кривий Ріг Нікополь 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6485 Нікополь Тимкове 13.49 1 хв  13.50 Курсує щоденно - переглянути
6476 Тимкове Мирова 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоблочна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоблочна