У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новодмитрівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новодмитрівський:

Актуальний розклад електричок по станції Новодмитрівський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новодмитрівський з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 50 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Старосілля, Біла Криниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новодмитрівський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Апостолове - Миколаїв Вантажний, Херсон - Апостолове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новодмитрівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 04.10 2 хв  04.12 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 11.56 12 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 14.55 2 хв  14.57 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новодмитрівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новодмитрівський