У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоград-Волинський-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новоград-Волинський-1:

Розклад поїздів по станції Новоград-Волинський-1 включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ковель, Ужгород, Київ-Пас., Чернігів, Сватове, в сумі зі станції Новоград-Волинський-1 можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 14 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 12 г 27 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новоград-Волинський-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новоград-Волинський-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 01.22 2 хв  01.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 02.08 2 хв  02.10 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 02.08 2 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
096ЛШ Рахів Київ 05.15 2 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 05.24 2 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 05.37 2 хв  05.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 07.07 2 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 07.58 14 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 07.58 14 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 22.53 2 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути
095КО Київ Рахів 23.26 2 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 23.36 2 хв  23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 23.49 2 хв  23.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новоград-Волинський-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоград-Волинський-1