У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новокарлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новокарлівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новокарлівка з такими станціями і населеними пунктами як Пологи, Запоріжжя-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 17 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти 266 Км, Челюскін. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новокарлівка відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пологи - Запоріжжя-2, Запоріжжя-1 - Пологи. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6852 Запоріжжя Пологи 00.15 2 хв  00.17 Курсує щоденно - переглянути
6841 Пологи Запоріжжя 03.49 2 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 16.15 2 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новокарлівка