У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новокарлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новокарлівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новокарлівка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 58 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти Челюскін, 266 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новокарлівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Пологи. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 03.49 2 хв  03.51 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 16.15 2 хв  16.17 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новокарлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новокарлівка