У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новокиївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокиївка:

Актуальний розклад електричок по станції Новокиївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новокиївка з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 18 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Рачівка, Радгосп Правда. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новокиївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Вадим, Вадим - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новокиївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 05.16 2 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 10.21 2 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 17.03 2 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 22.16 2 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новокиївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новокиївка