У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новомосковськ-Дніпровський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Новомосковськ-Дніпровський:

Розклад поїздів по станції Новомосковськ-Дніпровський включає в себе 2 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Авдіївка, в сумі зі станції Новомосковськ-Дніпровський можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 04 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Новомосковськ-Дніпровський.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Новомосковськ-Дніпровський, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
111Д Авдіївка Київ 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
112К Київ Авдіївка 05.34 2 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Новомосковськ-Дніпровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новомосковськ-Дніпровський