У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новоолексіївка,Миколаївська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоолексіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Новоолексіївка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новоолексіївка з такими станціями і населеними пунктами як Вознесенськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 08 хв до пункту призначення Вознесенськ. Найближчі станції та зупинні пункти 1080 Км, 1090 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новоолексіївка відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Вознесенськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новоолексіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6231 Помічна Вознесенськ 11.07 1 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новоолексіївка,Миколаївська обл.