У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новопавлівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопавлівка:

Актуальний розклад електричок по станції Новопавлівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новопавлівка з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Апостолове, Херсон. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 15 хв до пункту призначення Апостолове. Найближчі станції та зупинні пункти Калініндорф, Туркули. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новопавлівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Апостолове, Апостолове - Миколаїв Вантажний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новопавлівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721 Апостолове Миколаїв 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6702 Херсон Апостолове 10.24 2 хв  10.26 Курсує щоденно - переглянути
6701 Апостолове Херсон 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 19.13 2 хв  19.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новопавлівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новопавлівка