У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новожанове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новожанове:

Актуальний розклад електричок по станції Новожанове містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новожанове з такими станціями і населеними пунктами як Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Основа, Залютине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новожанове відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новожанове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6137-6138 Харків Золочів 09.02 1 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6145-6146 Харків Золочів 18.11 1 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 20.54 1 хв  20.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новожанове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новожанове