У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ниркове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ниркове:

Актуальний розклад електричок по станції Ниркове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ниркове з такими станціями і населеними пунктами як Сіверськ, Попасна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 28 хв до пункту призначення Попасна. Найближчі станції та зупинні пункти Комишуваха, Сіверськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ниркове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сіверськ - Попасна, Попасна - Сіверськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ниркове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Попасна Сіверськ 04.06 5 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Сіверськ Попасна 07.26 2 хв  07.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Попасна Сіверськ 12.46 5 хв  12.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Сіверськ Попасна 16.26 2 хв  16.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ниркове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ниркове