З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нижня Мюсла
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Нижня Мюсла:

Розклад поїздів по станції Нижня Мюсла включає в себе 3 поїздів за такими напрямками як Кошице, Київ-Пас., в сумі зі станції Нижня Мюсла можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кошице - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 13 г 37 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Нижня Мюсла.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Нижня Мюсла, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
861Д Чоп Кошице 13.36 1 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 13.36 1 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 15.25 1 хв  15.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Нижня Мюсла можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нижня Мюсла