З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Обхідна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Обхідна:

Актуальний розклад електричок по станції Обхідна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Обхідна з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Подільськ-Жм., Балта, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 09 хв до пункту призначення Подільськ-Жм.. Найближчі станції та зупинні пункти Побережжя, Балта. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Обхідна відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Подільськ-Жм., Подільськ-Жм. - Помічна, Балта - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Обхідна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Подільськ Помічна 07.48 2 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6603 Помічна Подільськ 10.09 2 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
6272 Одеса Балта 12.38 1 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
6271 Балта Одеса 13.56 1 хв  13.57 Курсує щоденно - переглянути
6604 Подільськ Помічна 15.51 2 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6601 Помічна Подільськ 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Обхідна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Обхідна