У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Обща
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Обща:

Актуальний розклад електричок по станції Обща містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Обща з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-2, Пологи. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 04 хв до пункту призначення Пологи. Найближчі станції та зупинні пункти 237 Км, Росинка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Обща відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пологи - Запоріжжя-2, Запоріжжя-2 - Пологи. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Обща відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6841 Пологи Запоріжжя 04.50 8 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 10.47 2 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 17.09 2 хв  17.11 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 23.02 2 хв  23.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Обща можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Обща