З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одноробівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка:

Актуальний розклад електричок по станції Одноробівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Одноробівка з такими станціями і населеними пунктами як Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 54 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Муравський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Одноробівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золочів - Одноробівка, Одноробівка - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6104 Золочів Одноробівка 04.34 Курсує щоденно - переглянути
6103 Одноробівка Золочів 04.49 Курсує щоденно - переглянути
6108 Золочів Одноробівка 11.12 Курсує щоденно - переглянути
6107 Одноробівка Золочів 16.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одноробівка

Від станції Одноробівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Одноробівка