У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одноробівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка:

Актуальний розклад електричок по станції Одноробівка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Одноробівка з такими станціями і населеними пунктами як Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 48 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Муравський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Одноробівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золочів - Одноробівка, Одноробівка - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Одноробівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одноробівка

Від станції Одноробівка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Одноробівка