У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Охтирка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Охтирка:

Актуальний розклад електричок по станції Охтирка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Охтирка з такими станціями і населеними пунктами як Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 40 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Охтирка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Охтирка - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Охтирка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6054 Смородине Охтирка 11.22 Курсує щоденно - переглянути
6056 Охтирка Смородине 13.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Охтирка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Охтирка