У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олександрівка,Сумська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка:

Актуальний розклад електричок по станції Олександрівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олександрівка з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Пушкарне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 30 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти П'ятипілля, 33 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олександрівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пушкарне - Суми, Суми - Пушкарне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 05.23 1 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Пушкарне 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Пушкарне Суми 14.15 1 хв  14.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6872 Суми Пушкарне 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 20.29 1 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олександрівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олександрівка,Сумська обл.