У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олешки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешки:

Актуальний розклад електричок по станції Олешки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олешки з такими станціями і населеними пунктами як Херсон, Вадим. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 02 хв до пункту призначення Вадим. Найближчі станції та зупинні пункти Експрес, Пойма. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олешки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Херсон - Вадим, Вадим - Херсон. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6578 Вадим Херсон 06.34 2 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6573 Херсон Вадим 09.05 2 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6574 Вадим Херсон 18.21 2 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
6577 Херсон Вадим 21.00 2 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олешки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олешки