У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олешня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешня:

Актуальний розклад електричок по станції Олешня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олешня з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Горностаївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Горностаївка. Найближчі станції та зупинні пункти Грибова Рудня, Замглай. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олешня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернігів - Горностаївка, Горностаївка - Чернігів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олешня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6892 Горностаївка Чернігів 06.25 1 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6891 Чернігів Горностаївка 09.37 1 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6894 Горностаївка Чернігів 15.37 1 хв  15.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6893 Чернігів Горностаївка 22.47 1 хв  22.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олешня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олешня