У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олівцева фабрика
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олівцева фабрика:

Актуальний розклад електричок по станції Олівцева фабрика містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олівцева фабрика з такими станціями і населеними пунктами як Райгородок, Слов'янськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 28 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Олійжиркомбінат, Слов'янський курорт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олівцева фабрика відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Слов'янськ - Райгородок, Райгородок - Слов'янськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олівцева фабрика відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Слов'янськ Райгородок 06.27 1 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
6603 Райгородок Слов'янськ 07.24 1 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6604* Слов'янськ Райгородок 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6605* Райгородок Слов'янськ 17.27 1 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олівцева фабрика можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олівцева фабрика