Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Оратів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оратів:

Актуальний розклад електричок по станції Оратів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Оратів з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 26 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Фронтівка, Липовець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Оратів відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Христинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Оратів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6297 Христинівка Козятин 10.21 1 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6298 Козятин Христинівка 17.25 1 хв  17.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Оратів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Оратів